Běháme pro zdraví

Rychnovská 215 v pohybu

Sportovní den plný dobré nálady z pohybu se opět po letech vrátil do lesoparku v Kokoníně. Sportovní areál Břízky je sice pro tuto akci příhodnější, ale současná situace s autobusovou dopravou v Jablonci nad Nisou nám není nakloněna, Zajistit si na dopoledne zvláštní autobus pro naši okrajovou školu je nadlidský úkol.

15. ročník BĚHU PRO ZDRAVÍ byl odstartován v úterý 1. 10. 2019. Po celé dopoledne panovala dobrá nálada a počasí nám také vyšlo vstříc. Perfektní organizaci nám pomohl zajistit Jakub Liška ze Ski klubu Jablonec n. N. http://www.skijablonec.cz/ . Stupně vítězů patřily všem, kteří se zúčastnili a doběhli do cíle. Nejrychlejší běžci získali ocenění v podobě diplomu a medaile, vítěz v každé kategorii obdržel i pohár ZŠ Kokonín.

Datum publikování: 04.10.2019 | Datum akce: | Autor: Jana Patková